Pojemniki plastikowe – różne rodzaje

Pojemniki półotwarte

Ten rodzaj pojemników doskonale sprawdzi się w magazynach i warsztatach samochodowych. Są one otwarte od góry i z łatwością można je wykorzystywać w najróżniejszych systemach regałowych. Zwykle nie są one duże, jednak producenci bezproblemowo na życzenie klienta robią pojemniki plastikowe o takich wymiarach, jakie są potrzebne. Takie rodzaje pojemników mają dodatkowe zaczepy na spodzie. Pozwala to układać je bezpiecznie jeden na drugim, bez obaw o to, że będą niestabilne i będą spadać. Doskonale sprawdzają się w komplecie z regałami na półkach i właśnie w takiej kombinacji najczęściej można je spotkać w warsztatach samochodowych. Oczywiście nie można na takich regałach przechowywać ciężkich rzeczy, zwykle służą one do składowania różnego rodzaju uszczelek, śrubek, narzędzi i innych podobnych rzeczy.

Pojemniki plastikowe półkowe

Kolejny rodzaj pojemników przeznaczonych do przechowywania małych przedmiotów. Występują w różnych formach – można je zamówić jako pojemniki plastikowe lub stalowe. Pozwalają na segregację przedmiotów i wprowadzenie porządku. Dodatkowo można zamówić dodatkowe akcesoria. Bardzo korzystne jest zamówienie etykiet przez co łatwo i szybko każdy może odnaleźć interesujące go przedmioty. Ten rodzaj pojemników i regałów również stosowany jest w serwisach samochodowych.

Pojemniki transportowe

Jeśli mowa o pojemnikach plastikowych to chyba najczęściej są one wykorzystywane właśnie do transportu rozmaitych towarów. Pojemniki plastikowe do układania w stosy bardzo często wykorzystywane są w transporcie towarów na terenie magazynu, hali itp. Dlaczego wspomniałem o halach? Ponieważ bardzo często właśnie ten rodzaj pojemników wykorzystuje się w supermarketach. Do transportów na dłuższe dystanse wykorzystuje się inne rodzaje pojemników. Jednym z nich są pojemniki plastikowe, które można wkładać jedne w drugie. Pozwala to zaoszczędzić bardzo dużo miejsca, gdy pojemniki są puste. Innym rodzajem są pojemniki na materiały niebezpieczne. Są one tworzone ze specjalnych materiałów i spełniają szereg norm i standardów międzynarodowych. Są to jedynie dwa typy pojemników spośród szeregu innych. Każdy przeznaczony do transportu innych rzeczy oraz pojemniki uniwersalne do transportowania różnych rodzajów na raz. Warto poradzić się specjalisty, które będą najlepsze do danego rodzaju towarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three × 4 =